نتایج جستجو برای عبارت :

انشاالله

بچه که بودیم و دوست داشتیم جایی بریم یا کاری انجام بدیم که باید آویزون بابا میشدیم و مطابق میلش نبود یا نمیشد و وقت نمیکرد،
وقتی التماسش میکردیم که انجامش بده میگفت انشاالله
میگفتیم بابا تو رو خدا بریم پارک
میگفت انشاالله
میگفتیم بریم خونه فلانی
میگفت انشاالله
ته تموم این انشاالله ها ، به نرفتن و انجام نشدن ختم میشد اما چون دوست نداشت ما رو ناامید کنه یا جواب نه بهمون بده که سیریش اش نشیم، میگفت انشاالله.
ولی این جله تو ذهن من ترجمه شد: میشه
یکی از اقوام مون دیشب به رحمت خدا رفت..
مدتی درگیر سرطان بود.. آخرین بار توی روضه امام حسین دیدمش.. آب شده بود بنده خدا.. روی ویلچر.. اصلا نمیتونستم باور کنم سرطان چه بلایی سرش آورده! اون خانم فعال و خوش صحبت و کدبانو.. با اشاره سر حرف میزد و دستاشو نمی تونست حرکت بده.. خیلی ناراحت شدم.. دیشب تا شنیدم گفتم راحت شد.. هرچند برای اطرافیان سخته.. بچه هاش که کوچیک بودن همسرش فوت میکنه و این خانم چهارتا بچه رو بزرگ میکنه.. انشاالله خدا اجرش بده و اون دنیا محل
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- به نظر میرسد که کشتار  چینی ها درکامیون کار سازمان اطلاعاتی انگستان باشد که در بروکسل  برا ساس جامعه وروانشناسی جاسوسان – سوشال متری  که این  چینی ها جاسوس  هستند ودولت چین نباید جاسوس به انگلستان بفرستد وانگلیسی ها نبایدفکر کنند  که هم جاسوس هستند- دراینده انشاالله ایران به حدی قوی میشود که باگفتن – یک  و دو وسه مسئله راحل میکند ونقش زنان بارز خواهدبود وعراق دبنال رو ایران میشود وپیچیدگی ایران ر
گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد ، وقتی دستی را به یاری می گیری بدان که دست دیگرت در دست خداست ... 

با سلام و عرض ادب خدمت اعضای محترم کانال 

هدف از تشکیل این کانال اطلاع رسانی و ایجاد هماهنگی بین عزیزانی که در گروه حضور دارند و تلاش هر چه بیشتر برای به اجرا در آوردن طرح قربانی ویژه نیازمندان به صورت ماهیانه می باشد . 

طرح از این قرار می باشد که هریک از عزیزان هر ماه حداقل مبلغ 5000_10/000 تومان به شماره کارت ذیل  واریز می نما
گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد ، وقتی دستی را به یاری می گیری بدان که دست دیگرت در دست خداست ... 
با سلام و عرض ادب خدمت اعضای محترم کانال 
هدف از تشکیل این کانال اطلاع رسانی و ایجاد هماهنگی بین عزیزانی که در گروه حضور دارند و تلاش هر چه بیشتر برای به اجرا در آوردن طرح قربانی ویژه نیازمندان به صورت ماهیانه می باشد . 
طرح از این قرار می باشد که هریک از عزیزان هر ماه حداقل مبلغ 5000_10/000 تومان به شماره کارت ذیل  واریز می نمایند ت
 تولد چیست؟ تولد زندگی دوباره است.
 امروز تولد بهترین کس زندگیمه ،امروز تولد همسرمه ،امسال تولد همسرم با تولد امام جوادالائمه علیه السلام یکی شده بود، و مااز این اتفاق هر دومون خیلی خوشحال شدیم .
انشالله که همسر خوبم همیشه در همه مراحل زندگیشون موفق و موید باشند و انشاالله جز یارانه خاصه امام زمان باشند .
براشون آرزوی عاقبت به خیری وشهادت میکنم .
انشاالله که سایشون همیشه بالای سر من و بچه هام باشه انشالله ۱۲۰ ساله بشین همسر عزیزم.
ضمن تبریک پیشاپیش سال نو...
ارزومندم سال خوب وعالی در صحت و سلامتی کنار خونوادتون داشته باشید...با سال گذشته خداحافظی کنید و سلامی با انرژی به سال جدید بدیم....انشاالله برا هممون اتفاقات خوبی تو این سال پیش رو بیوفته
دوستدارتان:ویستا:)
چند وقته قرار‌ دختری را ببرم استخر، خلاصه چهارشنبه که بدلیل شهادت استخرها تعطیل بود! اصلا باور نمیکردم! اونوقت فکر کن یه روحانی را رییس سازمان ورزشی بولینگ و بیلیارد و فلان کرده اند(سمت اداری اش را دقیق نمیدونم اما تو مایه های ریاست بود)، خب ذهنیت این مدلی غالبه:( خلاصه چهارشنبه کنسل شد و برا پنجشنبه گفتم برادرزاده ام را هم ببرم که اخوی گفت بذار فردا جمعه من بلیط هم دارم، شب مهمونی بودیم و قرار بود برادرزاده بیاد خونه ی ما بخوابه که امروز صبح
سلام به همه عزیزانی که از این وب بازدید میکنند و قراره منو انشاالله یاری کنند تا بتونم در عرصه موزیک پاپ ( دیس لاو ) موفق بشم.
برای همین یه کمپانی موزیک زدم که علاقه مندان به خوانندگی بتونن بیان توش عضو بشن و از مزایاهاش بهره مند بشن.
اسم این کمپانی وان رکورد هست میتونین جهت عضویت در چنل با آیدی زیر به ما بپیوندید:
@onerecord1
♦️به تقویم ها اعتمادی نیست،
اگر تحولی در دل و زندگیت روی داد مبارک است؛

راز نو شدن را باید دانست
و گرنه بهار یک فصل تکراریست!
گذشت عمر تبریک ندارد...

صافی دلها و نو شدن ها تبریک دارد...

شاد ترین ایام را برایتان  آرزو دارم

نه برای امروز ، بلکه برای فردای هر روز . . .
سالروز استقلال آزادی جمهوری اسلامی به معنی واقعی کلمه راخدمت حضرت امام خامنه ای ولی امرمسلمین جهان ،وشهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس تمامی انقلابیون عزیز،قوای سه گانه ی نیروهای مسلح تبریک عرض نموده امیدوارم پرچم سبزانقلاب توسط امام خامنه ای به دست صاحبش برسد انشاالله
سلام دوستان.
صبح آخر هفته تون بخیر.
اومدم بگم من حالم خوبه نگران نباشین.مهمونی یکشنبه و اومدن غزاله هم به خوبی برگزار شد.
امروز میخواستم بنویسم اما از دیشب یکساعت و نیم خوابیدم فقط.
سرم درد میکنه و چشمام باز نمیمونه اصلا...ببخشید.
فقط اومدم خبر بدم که نگران نمونین.انشاالله شنبه یه پست طولانی از انچه که گذشت این هفته مینویسم.
تقریبا یک هفته است که چالش مهد را شروع کردیم.چند روز اول به جستجو گذشت و فکر می کنم از دوم مهر هم ثبت نام کردیم.کارم شده رفتن و نشستن در مهد و صبوری.البته که اشکالی ندارد و من از ته ته قلبم آرزو می کنم که همه بچه های دنیا این پروسه رو پشت سر بگذارند و پویان هم همین طور.دیشب به هادی می گفتم که خیلی دوست دارم یه بچه خوب و صالح و خلف تربیت کنم.هر قدر که پویان بزرگتر می شود بیشتر از قبل به اهمیت این موضوع پی می برم.
هنوز کلید جدی نوشتن پایان نامه رو نزد
خواهرم دیشب پیام داده به یه برنامه:
من نگران بازماندگان ۹۸ هستم چون ملخ های صحرایی به مزارع پاکستان و سایر حمله کردن، و ما هنوز خبری در مورد روشهای پیشگیری یا مقابله یا سمپاشی و فلان و بیسار نمیشنویم

در مورد ملخ های صحرایی جست و جو کنید بدونید اگه از کرونا زنده در برید مرحله ی بعدی چیه با آمادگی....دور از جونااا ولی خب...
جست و جو کنید
انشاالله خیر است

باسلام.
ضمن آرزوی قبولی طاعات....
جهت یادآوری به علاقمندان به مشارکت در طرح قربانی اول ماه :
شما می توانید این ماه هم  باهمان نیات پاک خود و به نیت سلامتی امام زمان (عج)  در قربانی روز عید فطر، اول ماه شوال شرکت نمایید، گوسفند ذبح شده بین نیازمندان توزیع خواهد شد، آن شاءالله

شما میتوانید مبالغ مورد نظر خود را به شماره کارت زیر واریز نمایید  6037997396564982 
انشاالله خداوند به همه ی عزیزان عمر با عزت ، سلامتی و روزی بابرکت عنایت فرماید 

هفته ای که گذشت به معنای واقعی کلمه خداحافظی با فعالیت های تابستونی ام بود. پنج شنبه هم آخرین جلسه ی کلاس فارسی با بچه ها بود و هم آخرین جلسه ی کلاس زومبا. نتیجه ی تقریبا این دو ماه کلاس فارسی، 15 حرف پر کاربرد الفباست که حالا بچه ها می تونن تشخیص بدن، بخونن و بنویسن. تازه داشت دستمون می اومد که باید چیکار کنم که کلاس تموم شد! کلاس زومبا هم با اینکه شروع سختی برای من بود اما به یکی از بهترین تجربیاتم تبدیل شد. خداحافظی کردن باهاش و با معلممون واقع
سلام و صبح بخیر دوستای گلم.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
برای این که نگران نشین اومدم اینجا هم اطلاعیه بذارم.
امروز میثم سرکار نرفته و متاسفانه نمیتونم پست بنویسم.
ااز دیشب هم نخوابیدم و الان که هفت و نیم صبحه تازه دارم میخوابم.
ددوستای گلم بازم اوضاع میثم پیچ خورده از نظر مواد و حال دلم خوب نیست.لطفا  برام دعا کنین.
فردا هم که میرم خونه ی مامانم.انشاالله پنجشنبه پست این هفته رو مینویسم.
متولدچه ماهی هستی؟؟؟؟ فروردینی هستی .....ده تاصلوات بفرست هدیه کن به ❤حضرت علی علیه السلام...پدریتیمان اردیبهشتی هستی ...ده تاصلوات هدیه کن به ❤امام حسن مجتبی...امام حسن صاحب کرامات زیادیست انشاالله که حاجت روا شی خردادی هستی ...ده تاصلوات هدیه کن به
ادامه مطلب
ضمن عرض سلام و ادب و احترام؛
امروز قصد دارم سامانه‌ای برای آموزش مجازی با توجه به این ایام کرونایی معرفی کنم.
نام این سامانه skyroom است که با همت جوانان ایرانی اداره می‌شود.
در این برنامه استاد امکان اشتراک صوت،تصویر،فایل و پیام را دارا می‌باشد.
امیدوارم این برنامه بتواند جایگزین مناسبی برای آموزش حقیقی باشد.
انشاالله روز به روز پیشرفت های درخشان داشته باشید.
ممنون از همراهیتون... 
یاعلی
ستاره ای تو کهکشون         دلاوری وبی نشونپیکرتو روی زمین                 منزل تو تو اسمونتو مردونه زدی به خط          بدون ترس ودلهرهبوی تن تورو نسیم              به سمت خونه می برهدلم که میگیره یه وقت         میرم سر مزار توآرامش دلم شده               نگاه به سنگ قبر تومیگن بارون می اومده         توی روز شهادتتانشاالله اون دنیا باشه        قسمت ما شفاعتت
پیرمرد عاشق امام حسین ع و کربلا بود اواخر اگر پولی به دستش میرسید کنار می گذاشت و به اطرافیانش می گفت انشاالله می رویم کربلا. سه روز بعد از عاشورا از دنیا رفت بالای سرش که رفتند دستانش را به حالت اخترام روی سینه اش گذاشته بود. چندی بعد خواب دیدند که لحظه مرگش دو نفر زیر بغلهایش را گرفتند و بلندش کردند تا به احترام کسی که به دیدنش آمده بود ایستاده باشد او هم دستانش را روی سینه گذاشت تا به امام معصوم ع سلام کند. 
پس از تحقیقات فراوان، به این نتیجه رسیدم که بهترین سن جدا کردن جای خواب کودک، چهارده ماهگیه.
و دیشب 99/1/27 زهراساداتم در سن 14 ماه و 10 روزگی توی اتاق خودش، روی تخت خودش خوابید :)
و البته من در حالی که سرشار از استرس بودم به خواب رفتم و شونصد بار با صدای گریه اش بیدار شدم و آرومش کردم :|
اما ..
این یکی از مراحل سخت مادری بود که باید طی میشد.. انشاالله خدا همه ی پدر و مادرها رو کمک کنه که توی تربیت فرزند موفق باشن و گام های درست بردارن و نتایج خوب هم ببینن
سلامی دوباره
این کار یونان باستانی که در جواب به یکی از عزیزان گفتم تا یک هفته دیگر در اختیارتان قرار می دهم ، کاری نیست که خودم به تنهایی انجام داده باشم و به همراه دوستانم انجام دادم . انشاالله نه به زودی کاری دیگر در اختیارتان قرار خواهم داد که فقط تاریخچه یونان را شامل می شود .
کاری که در هفته بعد در اختیارتان قرار می دهم ، خلااصه ای از تاریخچه و ... هست .

یکی از دعاهای بسیار زیبا و پرمعنا به نظرم همین دعای کوتاه " اللهم اشغل‌ الظالمین بالظالمین" عه.
حالا انشاالله که بیشترتر هم مستجاب بشه.
+ منتها به قول یه بنده خدایی، قسمت تلخ ماجرا اونجاست که همه‌مون می‌دونیم تهش هیچ اتفاق خاصی نمیفته.
+ الان باز میاد می‌نویسه تقصیر توعه که به روحانی رای دادی
با سلام و خسته نباشید خدمت دانش آموزان عزیز
1-توجه داشته باشید که امروز شنبه 24 اسفندماه تکلیف جدیدی به وبلاگ اضافه نشده است و یک سری مطالب و تکالیف جدید در حال آماده شدن می باشد که انشاالله بخشی از آنها از فردا بارگذاری خواهد شد.
2- شما می توانید در صورت داشتن سوال بین ساعت 4:30 الی 6 عصر همه روزه سوالات خودرا با شماره 09358831360 درمیان بگذارید  (فقط لطفا در ساعت مشخص شده تماس بگیرید- متشکرم)

الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 
الحمدالله رب العالمین ویزای اربعین هم برداشته شد توسط دولت محترم عراق . البته فعلا فقط مخصوص زائرین محترم ابران هست . و زائرین مهاجر افغانستانی که مقیم ابران هستند فعلا از این دسته مستثنا هستند. ان شاالله خود حضرت ارباب حسین ع کارشون رو راه بندازه . 
انشاالله تمام تصحیلات ایرانیا برای مهاجرین عزیز فراهم بشه . 

بلاخره یه فرصتی ایجاد شد تا منم وبلاگ خودمو داشته باشم
یعنی شاید بتونم بگم از 14، 15 سالگی تصمیم این کار رو داشتم و در این لحظه و ثانیه ک فقط 3 روز دیگه تا بسیت سالگیم دارم این تصمیممو عملی کردم
خب بخوام خودمو معرفی کنم زینب هستم یک عدد دانشجو معلم
عشق ادبیات بودم اما الهیات قبول شدم در هر صورت این رسالت معلمی به دوشم هستش. 
دست سرنوشت من رو ب این جایگاه کشونده و از تقدیرم راضیم 
انشاالله خدا ازم راضی باشه

رییس دادگستری یکی از شهرها که به حاشیه سازی و هرینه تراشی عادت داشته و در واپسین ماه های خدمتش دنبال انتقام گیری از منتقدین حزب اللهی ست در جلسه ای گفته من نه از فضای مجازی میترسم نه از مشتاقی نیا!
بینی و بین الله من که عددی نیستم و خودم را کسی نمیدانم. فضای مجازی هم ترس ندارد.ظ
اما
به ایشان توصیه میکنم که از خدا بترسد.
دنیا و این میز لامصب آن قدری نمی ارزد که همه چیزت را برایش قربانی کنی جز نفست.

این روزها در سفر هستم و به همین دلیل نتو
بسم الله الرحمن الرحیم
₪ هوای خوب بهاری و درختهای انار خوابگاه که دلبری میکنند... 
میتونی تصور کنی؟ :)
₪ امتحان بیوشیمی فردا و ویس استاد؛
فقط اونجاش که استاد واسه بیماری ویلسون میگه یه حلقه طلایی
بچه ها میگن: اسمتو روش نوشتم... :)))
خداحفظتون کنه نکمدونها:)))
₪ روزه داران طاعاتتون قبول انشااللّه
سلام، صبح بخیر
خوب هستید؟ انشاالله خوب و خوش و سلامت باشید... مارو هم دعا کنید 
٢٥ آیه رو واسه تون انتخاب کردم... میخوام قسمتی از ترجمه ها رو رنگ کنم، التماس تامل...

هُمْ دَرَجَاتٌ عِندَ اللَّهِ وَاللَّهُ بَصِیرٌ بِمَا یَعْمَلُونَ

هر یک از آنان، درجه و مقامی در پیشگاه خدا دارند؛ و خداوند به آنچه انجام می‌دهند، بیناست. (١٦٣ آل عمران)

ادامه مطلب
به نام آن خــداوندی که نــور استرحیم است و کریم است و غفور استخدای صبـح و این شـور و طـراوتکه از لطفش دل ما ،در سُرور است
"بسم الله الرحمن الرحیم"مهرفوری زمان روزهای خوبی برای شما آرزومنداست و امیدوارم همیشه تنتون سالم و برقرار باشی. انشاالله . ما یه مجموعه داریم که سه چهار نفر فعالیت دارند و یکی مهرلیزری میزنه یکی مهرژلاتینی میزنه یکی طراحی لگومهر میکنه و خداروشکر روزگارو با تمام کمو کاستی هاش پشت سر میگذاریم
به نام آن خــداوندی که نــور استرحیم است و کریم است و غفور استخدای صبـح و این شـور و طـراوتکه از لطفش دل ما ،در سُرور است
"بسم الله الرحمن الرحیم" 
خدارا شاکریم که اگر خدا هر مریضی یا دردی میدهد درمانش هم میدهد.مهرفوری زمان امده خدمت به همشریانش هست. نترسیم از این ویروس کرونا.فقط تا میتوانیم دستانمان را بشویم و از هیچی نگران نباشیم. من هر موقع مهرژلاتینی یا مهرلیزری میزنم حتما حتما بعدش دستایم را با اب و مایع شستشو میدم و انشاالله که اتفاقی
باسلام

بزودی یک داستانک با چند قسمت که سعی کردم جالب بنویسمش رو منتشر میکنم :)
در کانال تلگرامی و وبلاگ خودم :)
هرجمعه ساعت 21 شب منتظر باشید...

اگه خدابخواد امشب قسمت اول منتشر میشه...
منتظر باشید...

[آپدیت]
+بدلیل برخی دلایل قسمت اول فعلا منتشر نشد...
انشاالله در طول این هفته منتشر میشه فقط منتظر حمایت هاتون هستیم :))

سلام به تمامی خوانندگان قدیمی و جدید وبلاگ عاشق خداخوبید انشاالله؟امروز میخوام در مورد یک جنبهء عشق باهاتون صحبت کنم اما قبل از اون...عشق تفاسیر زیادی داره و بنا به تجربه افراد متفاوت هستش و خیلی ها از جمله بنده معتقدند که عشق واقعی رو خدا نسبت به مخلوقاتش داره و یا میتونم عشق پدر و مادرها رو نصبت به فرزندان رو مثال بزنم که اکثراً اون رو حس کردیم و حتی این عشق در بین حیوانات هم دیده میشه این ٢ نوع عشق رو میتونیم راحت احساس کنیم و به دست بیاریم
این روز ها و این شبها رفیق بسی داغان است ...
باز با همسرش به مشکل خورده و اصلا شرایطش خوب نیست ...
برای رفیق ، برای خانوادش ، برای من ، برای خانوادم ، دعا یادتون نره ...
ما اینجا ، در شب ۲۱ رمضان ، در شب قدر ، مشغول آماده کردن سند یک ساله ، همراه با چاشنیِ قرآن و دعای جوشن کبیر ...
اینجا پشتبام منزل پدریِ رفیق ، مجلسی برپاست ...
انشاالله دعاگویتان هستم ...
+ یاد شعر های گذشتم افتادم ...
بعضی آدمهاانگار چوب اند …تا عصبانی می‌شوند، آتش می‌گیرند،و همه جا را دودآلود می‌کنند ،همه جا را تیره و تار می‌کنند ،اشک آدم را جاری می کنند ...ولی بعضی‌ها این طور نیستند ؛مثل عود اند ...وقتی یک حرف میزنی که ناراحت می‌شوند،آتش می‌گیرند،ولی بوی جوانــمردی و انصاف می‌دهند ،و هرگز نامردی نمی‌کنند ...این است که می گویند :«هر کس را میخواهی بشناسی، در وقت عصبانیت، در وقت خشم بشناس.»

(( انشاالله که هیچ وقت اون چوبه نباشیم و قوی باشیم. مهرسازی ز
سلام، وقت بخیر
انشاالله خوب و سلامت باشید
میخوام درباره عقایدام در مورد تغییرات روحی و روانی صحبت کنم
تغییرات از انتخابامون بوجود میاد، انتخابامون میتونن درست یا غلط باشن، بد یا خوب باشن و... این انتخاب ها تمومی ندارن و کوچیک و بزرگ دارن. بزرگ مثل انتخاب شریک زندگی برای ازدواج یا...
با هر انتخاب شما تغییر میکنید... اگر تغییرات دنیوی رو ببینیم شما پولدار یا فقیر میشید اگر تغییرات اخروی رو ببینیم شما میرید بهشت یا جهنم

زندگی مثل یک امتحان میم
هوالرئوف الرحیم
برام جالبه.
این دومین هفته ست که بدون نیت قبلی، در زمان حادثه، دارم آرامش قبل از طوفن رو گوش می دم و زار می زنم و یهو حواسم به ساعت جمع میشه و باز هنوز برای فاتحه خوندن دو به شک هستم.
اون دست. اون دست بخاطرم میاد و ... مجاب میشم به خوندن فاتحه و صلوات.
فردا هم که انشاالله بریم ببینیم حضرت آقا چی می فرمایند.
اصلا زن زندگی نیستم و نتونستم اون طور که قبل بودم بشم. دستم به آشپزی نمیره و یه خط درمیون و دست به عصا فقط دارم پیش می رم.
باورم ن
همانطور که می دانید جمله چین در حال بروزرسانی شدن است
یکی از مشکلات بزرگ ما اجرا نشدن این نرم افزار بر روی برخی از سیستم ها بوده که ظاهرا به دلیل وجود مشکل net framwork. است.
این مشکل در نسخه جدید که انشاالله تا  6 /  10 / 98 منتشر می شود حل شده و دیگر مشکلاتی از این قبیل نخواهد بود
در صورت رؤیت خطا در روند کاری نرم افزار از بخش گزارش خطا برای ما ارسال نمایید.
با تشکر امیر مهدی جبرئیلی
برنامه نویس جمله چین و سرگروه بلوط
#شهید_نوشت 
پیش بینی شهید از نحوه شهادت با استعانت از قرآن شش سال قبل از شهادت  :
متن :
بنامش
قرآن کریم را باز کردم ، سوره کهف ۹۸
خداوند کریم می فرماید که شهید می شوی ، البته از سر رحمت خودش نه لیاقت من ...
فرمود حین شهادت استخوان هایم خرد خواهد شد ... راضیم به رضایش. الحمدلله 
انشاالله 
۱۳۹۱/۸/۶
شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
اومممم... بنظرم درباره نامه نگاری به حد کافی نوشتم. امشب تصمیم گرفتم انشاالله در باب گفتگوهای پرتنش نکاتی بهتون هدیه کنم. اینا تجربه و نظرات شخصی منه. بنابراین به فراخور وضعیت خودتون و همسرتون ، اصلاح و تکمیل و با شرایط خودتون آداپته ش کنین لطفا.

ادامه مطلب
+ از آنجا که "خدا گر ز حکمت ببندد دری، ز رحمت گشاید در دیگری" و در ارتباط با پست قبلی، من از دیشب تا انشاالله آخر امشب ، دارم زیر کرسی به سر می‌برم و فک کنم فعلا تا چند روز گرما ذخیره کردم برای خودم!
+ عکس بالا هم از آخرین محصولات باغچه‌ی اینجاست که چیدم رو همین کرسی و از ۳۶۰ زاویه عکس گرفتم:))
سلام و عرض ادب خدمت تمامی خوانندگان محترم وبلاگ ❤️عاشق خدا❤️
خوبید انشاالله...
بازم واستون گلچینی از عکس نوشته های مذهبی اینستاگرام رو آماده کردم, امیدوارم از خوندش لذت ببرید

با تشکر
التماس دعا 

.:برای دیدن کل پوشه روی این قسمت کلیک کنید:.

شورای حمایت از کودکان ( ایتام و نیازمند )
باتقدیروتشکر از حضورارزشمندشما درطرح شورای حمایت از کودکان ( ۵۰۰۰ کودک ایتام ونیازمند) به استحضار می رساند اولین مرحله از طرح فوق ( شناسائی ومعرفی حامیان نیکوکار) باموفقیت به انجام رسیده واعضای تلاشگر این شورا به زودی ؛ فعالیتهای مرتبط با مرحله دوم طرح را باحمایت های خالصانه وخداپسندانه شمابزرگواران آغاز می نمایندشایان ذکر است در این مرحله انشاالله برای پنجاه نفرازاین عزیزان جذب حامی انجام خواه
باسلام خدمت تمامی همکاران وسروران گرامی بازرگانی صادق زاده محصولات جدید سه بعدی با طراحی متفاوت و زیبا را با برند تجاری( تکتا) در مجموعه خود قرار داده است وبا توکل برخداوند منان درسال جدید محصولات خود را به صورت اختصاصی تولید می نماید که انشاالله بتوانیم رضایت خاطر شما همکاران گرامی وشماسروران را به دست آوریم.
هوالرئوف الرحیم
برام جالبه.
این دومین هفته ست که بدون نیت قبلی، در زمان حادثه، دارم "آرامش قبل از طوفان" رو گوش می دم و زار می زنم و یهو حواسم به ساعت جمع میشه. ساعت و دقیقه ی واقعه. و باز هنوز برای فاتحه خوندن دو به شک هستم.
اون دست. اون دست بخاطرم میاد و ... مجاب میشم به خوندن فاتحه و صلوات.
فردا هم که انشاالله بریم ببینیم حضرت آقا چی می فرمایند.
اصلا زن زندگی نیستم و نتونستم اون طور که قبل بودم بشم. دستم به آشپزی نمیره و یه خط درمیون و دست به عصا فق
محل کارم عوض شده و در محل کار جدیدی مشغول شدم. در محل قبلی و همچنین در محل جدید اتفاقات و بهانه های زیادی برای نوشتن دارم که انشاالله در رابطشون خواهم نوشت.
یکی از اصلی ترین موضوع ها نبود دستورالعمل ها و فرایندهای مستنده که متاسفانه هم در محل کار قدیمی وجود داشت و هم در محل جدید وجود داره. نبود مستندات باعث شده که شروع کنیم اولاً به مستندسازی وضع موجود و ثانیاً برای کارهای مختلف دستورالعما و رویه و فرایند و ... تدوین کنیم.
ادامه مطلب
بعضی وقتا یه سری حرفا بدجور آدم و بهم میریزه...
اما اینکه بهم میریزیم تقصیر خودمونهدرسته شاید حرف خیلی ناراحت کننده بوده اما روحمونم نباید اینقدر نازک نارنجی باشه اینکه یکم بهش بربخوره خب ولی حق نداره ناراحت شه و دیگه یادش نره
چون خیلی بزرگه اگه یادش بمونه و کینه بشه وسعتش زیر سوال میره روح ما انسان ها خیلی بزرگ و زیباس نباید با این چیزای کوچیک کوچیک خراب بشه
نمیدونم چرا ولی بعضی وقتا یادم میره اینا رو به و شدت از یه حرفی ناراحتی میشم اما تو د
#ارسالی_از_همراهان
سلام علیکم
از نیرو های آقا مهدی هستم 
چند وقت پیش خدا فرزندی بهمون هدیه داد و ما به یاد شهید لطفی اسم "محمد مهدی " رو روش گذاشتیم ...
این هم عکسشه ...
⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊⚊
اولین فرزندی که به نیت شهید لطفی نام گذاری شده ...
محمدمهدی عزیز تولدت مبارک ... (۱۸ مهر ماه ۹۷)
انشاالله خدا حفظت کنه و سرباز امام زمان عجل الله فرجه الشریف باشی ...
شهید راه نابودی اسرائیل
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر
باسلام خدمت تمامی همکاران وسروران گرامی بازرگانی صادق زاده محصولات جدید سه بعدی با طراحی متفاوت و زیبا را با برند تجاری( تکتا) در مجموعه خود قرار داده است وبا توکل برخداوند منان درسال جدید محصولات خود را به صورت اختصاصی تولید می نماید که انشاالله بتوانیم رضایت خاطر شما همکاران گرامی و شما سروران را به دست آوریم.

ادامه مطلب
سلام
خوبین
شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزهرا رو خدمت همه مسلمین و مخصوصا صاحت مقدس حضرت ولی عصر تسلیت عرض میکنم. و همچنین محضر مبارک نایب برحقش امام خامنه ای(مدظله العالی) و همچنین به همه بلاگی های محب حضرت و خاندان پاک نبوت و امامت.
بعد از مدت ها اولین پستی که دارم میذارم متبرک شد به نام اعظم حضرت زهرا لذا به تبرک اسم ایشان یه قسمتی از مباحث و مقاتل ایشون رو عنوان میکنم. حضرت صدیقه طاهره در سن 18 سالگی از دنیا رفتند مهم ترین واقعه بعد از رحلت
اسلاید شو

باسلام خدمت تمامی همکاران وسروران گرامی بازرگانی صادق زاده محصولات جدید سه بعدی با طراحی متفاوت و زیبا را با برند تجاری( تکتا) در مجموعه خود قرار داده است وبا توکل برخداوند منان درسال جدید محصولات خود را به صورت اختصاصی تولید می نماید که انشاالله بتوانیم رضایت خاطر شما همکاران گرامی و شما سروران را به دست آوریم.

سلامدیگه همتون خبر دارید که بیماری کرونا بین مردم کشورمون شیوع پیدا کرده و تعداد زیادی از مردم مبتلا شدن،طبق گفته مقام معظم رهبری ما هم باید به این نکات بهداشتی گوش کنیم و آنها را رعایت کنیم و هم باید از خداوند بزرگ و ائمه درخواست کنیم که انشاالله این بیماری هرچه زودتر از کشور ما دور بشه و از بین بره 
بقیه در ادامه مطلب
ادامه مطلب
اعتقاد دارین که آدمای منفی باف همه ی انرژی ادم رو میگیرن؟؟
یکی از فامیلای همسر هم رشته و هم دانشگاه منه...البته حدود ۱۶سال پیش درسش رو تموم کرده..هر دفعه که میبینمش دائم در مورد گرون شدن وسایل و سختی کار و اینا حرف میزنه...ینی نان استاپ غر میزنه....هر جوریم میرم بحثو عوض کنم دوباره میوفتیم تو خونه ی اول....
من اوایل ازدواجمون به شدت سردرگم بودم که آیا انتخاب درستی کردم یا ن؟؟چون اون زمان اولویت اول زندگیم درسم بود و می‌ترسیدم از درسم عقب بیوفتم...و
میگم جدا از این تراس پر از گل سرخم ، باید یه فکری هم به حال باغ زردآلوم بکنم...باغ زردآلو کجاس؟ باغ زردآلو قراره یه گوشه دنجی از این جهان باشه ، که من بتونم زیر سایه سار درختاش ، میون عطر زردآلوهای رسیده اش ، برای خودم کنجی بسازم و شب تا صبح خلوت کنم با خودم و زمین و زمان . و شاید این باغ زردآلو ، همون حیاط آغشته به رفاقتی باشه که می خوام در هر نیمه شب ، اونجا آروم بگیرم؟
اون امتحان سختی رو که ازش می ترسیدم (و بخاطر قبول شدن در اون نذر کرده بودم) قبو
میگم جدا از این تراس پر از گل سرخم ، باید یه فکری هم به حال باغ زردآلوم بکنم...باغ زردآلو کجاس؟ باغ زردآلو قراره یه گوشه دنجی از این جهان باشه ، که من بتونم زیر سایه سار درختاش ، میون عطر زردآلوهای رسیده اش ، برای خودم کنجی بسازم و شب تا صبح خلوت کنم با خودم و زمین و زمان . و شاید این باغ زردآلو ، همون حیاط آغشته به رفاقتی باشه که می خوام در هر نیمه شب ، اونجا آروم بگیرم؟
اون امتحان سختی رو که ازش می ترسیدم (و بخاطر قبول شدن در اون نذر کرده بودم) قبو
این سایت جهت تبلیغ و اطلاع رسانی در خصوص تایپ پایان نامه و مقالات آماده شده است و انشاالله به زودی تکمیل خواهد شد.
جهت اطلاع از تعرفه می‌توانید با ایمیل xepersian.xelatex@gmail.com تماس بگیرید.

روش کار به صورت زیر است:
1) اسکن متن مورد نظر و ارسال به ایمیل فوق.
2) ارزیابی هزینه تقریبی و اعلام به مشتری
3) در صورت تمایل مشتری به انجام کار، پرداخت بیعانه توسط مشتری
4) تحویل فایل پی دی اف متن تایپ شده برای مشتری
5) ارسال خطاهای موجود توسط مشتری و تصحیح آن.
6) تعیین
اعتقاد دارین که آدمای منفی باف همه ی انرژی ادم رو میگیرن؟؟
یکی از فامیلای همسر هم رشته و هم دانشگاه منه...البته حدود ۱۶سال پیش درسش رو تموم کرده..هر دفعه که میبینمش دائم در مورد گرون شدن وسایل و سختی کار و اینا حرف میزنه...ینی نان استاپ غر میزنه....هر جوریم میرم بحثو عوض کنم دوباره میوفتیم تو خونه ی اول....
من اوایل ازدواجمون به شدت سردرگم بودم که آیا انتخاب درستی کردم یا ن؟؟چون اون زمان اولویت اول زندگیم درسم بود و می‌ترسیدم از درسم عقب بیوفتم...و
بسم الله الرحمن الرحیم 
من محمد منصور اکبری هستم، زاده ی بمرود(روستایی در 7 کیلومتری شهر حاجی آباد در شهرستان زیرکوه) البته بنده خراسانی هم هستم یعنی استان خراسان جنوبی
اما از این ها بگذریم.
چرا اسم این وبلاگ "عین A انتقام" هست؟ 
دلیل اولش این است که نام شرکت گیمینگ(بازی سازی) من این نام است و دوم اینکه مربوط به اتفاقات این روز ها می‌شود. 
اما من می‌خواهم درباره شرکتم با شما صحبت کنم این شرکت یک شرکت گیمینگ با هدف ترویج مهدویت است اطلاعات بعدی
باعرض سلام و ادب و احترام خدمت همه دوستانی که این مطلب رو می خوانند.
حدود یک هفته پیش پویشی به دست دوست عزیزم آقا محمد در نقل بلاگ شروع شد.
موضوع این پویش هم ((کمک به بیان بلاگ)) بود .
بنده حقیر هم در حد توان ، گفتم کار هایی رو که از پس انجامشون بر میام رو در چند سطر بنویسم . انشاالله که مفید واقع بشه.

ارایه قالب های متنوع در شأن وبلاگ نویسان بیان بلاگ
دعوت از وبلاگ نویسان سایر سرویس های وبلاگ دهی برای پیوستن به جمع کاربران بیان بلاگ
تولید محتو
خانه درسکوت
خانه در سکوت است.هادی و پویان رفته اند بیرون و من بعد از کلی کار تازه نشسته ام به نوشتن.وقتی کارها رو میکردم به این فکر می کردم که انگار سرشت زنها با کار خانه گره خورده..منطورم این است که هر زنی در هر پست و مقام و مرتبه ای و در هر سنی یک سری کارهای ثابت را انجام می دهد.شستن و پختن و..و در نهانش انگار واقعا لذت میبرد.بگذریم.چالش مهدکودک با روند کند ولی خداروشکر مثبت به پیش می رود و انشاالله تا آخر ماه تمام می شود.وقت مانده تا دفاع سه ماه
هوالرئوف الرحیم
بعد از تولد نگذاشتیم مامان جون برن خونه شون.
امروز عصر فامیل چندتایی برای دیدنم قرار گذاشتن و ما بعد از رفتن به دکتر و خاطر جمعی از سلامت دخترک (که باید یه اسمی برای اینجا براش پیدا کنم ) از لحاظ زردی و بقیه ی لحاظ، پذیراشون بودیم.
یهو. حال مامانجون عوض شد.
لرز کردن. سفید شدن. و ... فشارشون 20. 
اورژانس و فقط خداروشکر می کردیم همه بودن. وگرنه با آبقند کاروخراب می کردیم.
رفتن بیمارستان و تا این لحظه از شب که برنامه شون مشخص نشده. ساعت 2
های:"]
من الان خونه یکی ازدخاله هام تشریف دارمو قراره تا صب همینجا باشم صب زودم میرم خونه و بعدش هم که راهی مدرسه میشم. فیلم تبدیل شوندگان 1 رو ریخته بودم تو گوشی و میخواستم ببینم که وقت نشد •_•
الان وازلین مخصوص بچه {مال پسر خالمه) زدم به دستام در یه حال بسی خرسندانه هستم چون خعلی خوش بوئه ^^
و الان هم زیر پتوئم و بسی چشم انتظار فردا که به لبتاپ عزیزم برسم*-*
یه رمان هم تا یه جاهایی نوشته بودم ژانر پلیسی درام تصمیم گرفتم اونو اینجا بزارم و بعد سعی
هوالرئوف الرحیم
آقا کوکی اسمارتیزی با رضوان درست کردیم با دستور جدید خیلی باحال و عالی.
امروزیه خیلی بزرگ شد. فردا کوچولو تر درست می کنم؛ انشاالله، که بتونم بسته بندی کنم برای فریزر. یه وقت خدا خواست کرونا تموم شد و مام زنده موندیم، پذیرایی کنیم.
بعدشم عصری از کیک باقلوایی دیروز که فریزر بود، برداشتم تو فر داغ کردم، مزه ش واقعا اهورایی شده بود. بح بح ها.
دیگه صبح هم با خواب چرت و پرت از خواب بیدار شدم و حوصله ی خودمم نداشتم. عصری یه ذره با رضا و
  با هدف کاهش روند خام فروشی محصولات داخلی از ابتدای ماه مهر امسال تعرفه صادرات مواد خام معدنی ۲۵ درصد بیشتر شد تا هم کمکی به رونق تولید شود و با کمبود مواد برای ساخت تولیدات داخلی مواجهنشویم.
  این تصمیم زمانی باعث توسعه تولید می شود که دولت علاوه بر کار آفرینی با فرهنگ سازی به مردم بگویید که کالای ایرانی بخرند. اما اگر این اتفاق نیفتد نتها تولید رونق پیدا نمی کند که حتی صادرات ما نیز از بین می رود درواقع نه تنها با یک تیر دو نشان نمی زنیم بل
  با هدف کاهش روند خام فروشی محصولات داخلی از ابتدای ماه مهر امسال تعرفه صادرات مواد خام معدنی ۲۵ درصد بیشتر شد تا هم کمکی به رونق تولید شود و با کمبود مواد برای ساخت تولیدات داخلی مواجهنشویم.
  این تصمیم زمانی باعث توسعه تولید می شود که دولت علاوه بر کار آفرینی با فرهنگ سازی به مردم بگویید که کالای ایرانی بخرند. اما اگر این اتفاق نیفتد نتها تولید رونق پیدا نمی کند که حتی صادرات ما نیز از بین می رود درواقع نه تنها با یک تیر دو نشان نمی زنیم بل
هوالرئوف الرحیم
خب اتفاق شکررررر دار این چند شبه دندون موش موشکم بود که به حمدلله در اومد و بلاخره شب راحت می خوابه.
دنبال آش دندونیم که به نیت سلامتیش بپزم پخش کنم انشاالله.
جالبیش اینه که از لحاظ زمانی با رضوان یکی شد. 
من شب بیست و یک بهمن توی رضوان بی قراری دیدم و شب بیست و سه بهمن که اتفاقی دستم داخل دهانش رفت با اون کوچولوی تیز سفید تو دندونش آشنا شدم.
مال فسقلک رو از رو بی قراری های شبش متوجه شده بودم. ورم دندونشم دیده بودم و همینطوری روند
ازونجایی که هردفه قرار بوده برم، یه جوری تقدیر منو ضایع کرده،این بار هم اومدم اینجا بنویسم دارم میرم تا انشاالله تقدیر ضایعم کنه باز
نمیخام پستم غمگین بشه چون قرار نیس یه خدافظی تلخ داشته باشیم
قرار نیس تلخ باشه چون قرار نیس بشتافم ب دیار باقی
رفتنم نهایتا یکی دو هفته
نشد، یکی دو ماه
نشد، یکی دو سال
خیییییلی دیگه بخاد نشه ، پنج سال طول میکشه
الان خنده هام یه چی توو مایه های خنده های جوکره
یه وخ با خودتون فک نکنین که این آدم(ینی اینجانب) که خود
به روشنا می گم : " وقتی زنگ می زنم و صدای پسر رو می شنوم که با یک حالت درماندگی و غم عجیبی "بابایی" صدام می کنه و میگه بیا منو ببر خونه ، خیلی دلم براش می سوزه . کاش الآن کنارش بودم ... "
و روشنا بهم می گه : " بچه های شهدای مدافع حرم ک رفتن و شهید شدن مگه بچه هاشون باباشونو دوس نداشتن و براش گریه نکردن؟ اما هدف باباهاشون مهم تر بود از دل بچه ها ... " . روشنایی که می دونم خودش دلش بیشتر از بچه ها هوای خونه و زندگیشو کرده ... وقتی روشنای امروز رو با روشنای 6 سال
سلام و صبح بخیر دوستای قشنگم.
امیدوارم خوب و سلامت باشین.
میخواستم بیام با ذوق و شوق پست بنویسم اما متاسفانه از دیروز صبح تاحالا نتم به دلیل نامعلومی قطع شده.
هرچی هم به پشتیبانی زنگ میزنم جواب درستی نمیدن.
امروز میثم رفت سرکار و رسما سال کاریشون از امروز شروع شد...
نگم براتون که چقدر خوشحالم...چقدر سرحالم..چقدر حرف دارم...چقدر فکر و برنامه تو سرم هست که دوس داشتم امروز ازشون بنویسم.
اما خب متاسفانه با نت ضعیف خط و با گوشی نمیشه نوشت.
اومدم از خود
سلام دوستان خوبم
فرا رسیدن ماه رحمت و برکت خدا ، مهمانی بزرگ و باشکوه خدا رو به همه دوستان گلم تبریک میگم. انشاالله توی این ماه رحمت خدا شامل حالمون بشه و حالمون رو خوش بکنه. شاید خبرای خوشی در راه باشه که باهاتون حتما به اشتراک میذارم فط برام دعا کنید که امیرالمومنین می فرماید در حال مومنین دعا کنید تا به اجابت برسد، منم پیشاپیش به حال همتون دعا می کنم و میگم خدا زندگیتون رو پر از روزی و روزهای خوش قرار بده و عاقبتتون به خیر بشه.

+ از مهمونی بز
درست زمانی که میخام برم به علی بگم بریم یه صحبتی بکنیم یکم درد و دل کنم و یکم افکارم منظم بشه، منی که اصلا ازین کارا نمیکنم مگر در مواقعی که نوشتن جواب نده و خودم هم خسته بشم از مواجهه مستقیم باهاشون، علی میگه فاز غم دارم بریم صحبت کنیم. و من یک اقیانوس آرام فکر و خستگی دارم.
طبیعتا من سکوت میکنم علی بگه. این کارو یک عمر تمرین کردم. همیشه من کمتر گله کردم و بیشتر شنیدم چون مسئولیتم بیشتر بوده همیشه.
اما الان یک ترسی دارم،‌ شاید نتونم به علی کمک ک
هوالرئوف الرحیم
بچه ها مریض بودن. خودمم لباس خوب نداشتم، تصمیم گرفتم عروسی نرم. رضا اصرار پشت اصرار که "نه با هم بریم". "می خوایم بشینیم بخوریم و کاری نداریم و..." و ما گوش دراز شدیم رفتیم و به جرات می تونم بگم بددددددترین عروسی زندگیم رو رفتم. 
اسم باشگاه تشریفاتی رو یدک می کشید اما از گنددددددد بودنش هرچی بگم کم گفتم.

دستشوییش. مدل پذیرایی و شام دادنشون؛ افتضاحات تالار بود. مابقی رفتارها و جا نبودن و ... هم گندکاری های میزبان، که خاطرات بسیار
یوم علی آل رسول عظیم؛
باتوجه به اینکه روز اول سال99 مصادف با شهادت آقامون موسی بن جعفر هست، پیامهای تبریک رو به تعویق بندازید و به همه سفارش کنید روز حزن اهل بیت هست اگر میشه در منزل روضه برقرارکنیمحتی 2/3نفری؛ قطعااا با یک گوشهء چشم اهلبیت علیهم السلام بلا دفع خواهد شد.. انشاالله
باعث نشیم باز هم با فراموش شدن اهلبیت ونگه نداشتن حرمت روز حزنشون بلا بر جامعه مسلمین طولانی بشه..
پارسال اول عید شهادت خانم حضرت زینب سلام الله علیها بود مردم حرمت ن

سلام و عرض ادب و احترام
اعضای محترم ونیکوکاران بزرگوار
یاران نیک اندیش ؛ اینک دراین برهه اززمان ؛ مسئولیتی ارزنده برعهده خواهیم گرفت تا انشاالله درتداوم این مسیرارزشمندایفاگر نقشی سازنده باشیم. 
سفره احسان حضرت فاطمه زهرا (س)  هرهفته روزهای پنجشنبه ؛ جمعه گسترده میشود وشمانیز می توانید دراین امر (به شرح ذیل) مشارکت فرمائید :
۱_ باکلامی مشوق  وبادعائی یاریگرما باشید.
۲_ نسبت به معرفی افرادنیازمندو توزیع احسان مارامساعدت فرمایید.
۳_اختصا
دیروز که شیفتای این هفته رو گذاشته بودن نزدیک بود بال در بیارم. همه ی روزا شیفتام ساعتاش کم شده بود و صبح بود مثلا امروز شیفت 5 ساعته صبح داشتم :) ولی صبح که دوباره اومدم محض احتیاط چک کنم دیدم دیگه شیفتا رو بار نمی کنه.برای بقیه هم باز نمی کرد و وقتی سوال کردم متوجه شدم عصرم و همون ساعت قبل :|شیفت صبح برای همه خیلی قرب داره مخصوصا من که دیگه کله سحر بیدارم و هرکار می کنم خوابم نمی بره.

صبح قبل از اینکه متوجه بشم عصرم داشتم صبحونه می خوردم و آرام
روایت رهبر انقلاب از مجاهدی که در همه جا یک خط را تعقیب می‌کرد. با کلیک روی لینک زیر می تونید این مطلب را که سایت رهبری عزیز آماده کرده اند مطالعه کنید.
داستان چمران
پی نوشت:
شخصیت شهید چمران برای حقیر بسیار گیرا و جذاب و جالب است. انشاالله که با دعای این شهید بزرگوار بتوانیم به عنوان الگو از او بهره ببریم.
سلام پسر کوچلویه قشنگم الان در ماه اردیبهشت  سال 1398 هستیم و تو دو سال از  زندگیت میگذره گلم و من تصمیم گرفتم دیگه بهت شیر ندم چون داری آقا میشی و بزرگ میشی مامان جون میدونم وقتی بزرگ شدی و برات تعریف کنم چقدر بابت این از شیر گرفتنت بیتابی کردی و منو گاز گرفتی باورت نمیشه و یادت نمیمونه آره قشنگم شبها به سختی خوابیدی و تا چند مدت هر ناراحتی داشتی سرمن خالی کردی تا به لطف خدا دیگه عادت کردی و الان توی گهوارت روبروی تلوزیون دراز کشیدی و داری کارت
هیچ دردی من فکر نمیکنم بالاتر از این باشه که یکی از بزرگترین و دلاورترین مرد دنیارو از دست داده باشی. ترامپ جنایتکار و مذور و کثیف تر از هر کسی نتونست با این ابر مرد رو دررو 
بجنگه،البته که هزاربار جنگید و هیچ وقت پیروز نشد. گفت ابروم رفت تا ابد هم بجنگم همینه. تنها چیزی که به سرش زد این بود که با موشک و پهباد بزنش که این خنجر از پشت هم
اسمشو نمیشه گذاشت...... من نمیدونم کسی که میخونه بگه باید به این نامرد ناشی کار ناخرد چی گفت...
که خدای تو. که اصلا
سلام :)

امیدوارم حالتون خوب باشه و اینکه عیدتون هم مبارک .

انشاالله هر جایی که هستین سلامت و شاد و باانرژی باشین :))
امیدوارم دغدغه هیچکسی محدود به داشتن کار و ضعف جسمی و روحی نباشه :)))

سال 98 میخواد خیلی شاد و یا غمناک باشه ولی گذشت الان مهمه.

دو تا مورد رو یادم رفت بگم :
1- عیدی یادتون نره . شماره کارت هم خواستین براتون میفرستم میتونین وجه دلخواهتون رو به من واریز کنین . پیشاپیش ممنون :دی
2- اینکه مورد 9 پست لبخندها (پست قبل) ناقصه میخوام اینجا
من در این یک سال اخیر... و به طور دقیقت تر از دی ماه سال پیش اشتباهات زیادی کردم! البته اشتباه که نمی شود گفت! آدم اول کار فقط یک تصمیم می گیرد. به همین سادگی... یک "تصمیم" ... با اطلاعات ناقصی که دارد. با همه  چیزهای که آخر کار می داد و یادش می رود که اول کار این همه را نمی دانست. گذشته ای که آن موقع هنوز اتفاق نیفتاده بود و او هم کف دستش را بو نکرده بود و با اطلاعات ناقصی که به دستش آمده بود، داشت بهترین تصمیم را می گرفت...
این ها همه درست... ولی نکته ی مهم
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- در کلیپی که از لندن نشان میدهد پلیس انگلستان زنان پلیس مانند سگ پلیس به وسط نزاع کشانده است حضرت عل  ی علیه السلام میفرمای زنان گل های  جامع بشریت هستند انهارابه کارسخت نکشانید- علمای اسلامی باید این نوع  مسائل  را به غرب  نادان گوش زد کنند وجدا انهاراوادار کند که از حقوق زنان میایست رعایت کنندوکارانها تقبیح کنند وهمچنین از کسانی از حقوق مستضعفین  دفاع میکنند این چنین بی رحمانه زیر لگد و باتون یک عد
بازنشر
اولاً سال جدید رو به همه تبریک میگم و انشاالله که سال پُر خیر و برکتی برای همه ی عزیزان باشه.
ثانیاً بنظرم یکی از کارهایی که می تونه به زندگی کمی نظم بده و کمک کنه که از زمان بهتر بهره مند بشیم، برنامه ریزی برای سال جدید در همین ایام نوروزه که وقتمون کمی آزاده. بنده به شخصه یه چندسالی هست که به این توصیه عمل کردم و واقعاً نسبت به قبل که هیچ برنامه ریزی ای نداشتم، الحمدلله اوضاعم بهتر بوده. فقط چندتا از تجربیاتمو براتون میگم تا ایشالا در

اعضای بزرگوارفرهیختگان و نیکوکاران گرانقدر
سلام و عرض ادب و احترام
خداوندمتعال را شاکریم که دراین برهه اززمان توفیق همراهی انسانهای بااخلاص وتلاشگررانصیبمان فرمود تاحقیرنیز درکنارشما مومنین ومومنات مصداق کلام نورانی وحی ( یدالله مع الجماعه) کردمبرای همه دوران زندگی من افتخاریست که درجواربندگان نیک سرشت خداوندرحمان یاریگر انسانهای نیازمند آبرومند باشمجای بسی افتخار است که درمحضرشما خیرین ارادتمند اهل بیت عصمت و طهارت عرض نمایم تع
مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی فوتبال به طور قطع منتفی است.

مسعود تابش در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" در پاسخ به این پرسش که وضعیت امیر قلعه نویی و احتمال حضور او در تیم ملی به کجا انجامید بیان کرد: با توجه به اطلاعیه ای که شرکت فولاد مبارکه سپاهان صادر کرد، از نظر ما بحث جدایی آقای قلعه نویی کاملا منتفی شده است.
وی ادامه داد: فولاد مبارکه مقام بالاسری باشگاه سپاهان است و شما دیدید که در اطلاعیه این شرکت به ص
من در این یک سال اخیر... و به طور دقیقت تر از دی ماه سال پیش اشتباهات زیادی کردم! البته اشتباه که نمی شود گفت! آدم اول کار فقط یک تصمیم می گیرد. به همین سادگی... یک "تصمیم" ... با اطلاعات ناقصی که دارد. با همه چیزهای که آخر کار می داند و یادش می رود که اول کار این همه را نمی دانست. گذشته ای که آن موقع هنوز اتفاق نیفتاده بود و او هم کف دستش را بو نکرده بود و با اطلاعات ناقصی که به دستش آمده بود، داشت بهترین تصمیم را می گرفت...
این ها همه درست... ولی نکته ی مه
«ز نیرو بود مرد را راستی ز سستی دروغ آید وکاستی»ورزش هویت‌زاست و می‌تواند نمادی از استقلال و فرهنگ جوامع باشد. بنابراین چنانچه به دنبال عزت، صلح و آبادانی هستیم، در امر ورزش سرمایه‌گذاری کنیم.این‌جانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست‌اندرکاران امر ورزش در شهرستان‌های عسلویه، کنگان، دیر و جم شادباش عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون ایشان را خواستارم. بی‌تردید ظرفیت‌های بومی و سرمایه انسانی جوان و مستعد، زمینه
اگر علاقه داری تا با همشهریای بیرجندی خودتون در واتساپ یک گروه داشته باشید، پیشنهاد من به شما گروه واتساپ بیرجند است که واقعا هم یک گروه موفق بوده است.
گروه بیرجندی ها در واتساپ توانسته تا با استفاده از بچه های بیرجند یک گروه موفق باشه و در اینخصوص بسیار خوب عمل کرده که همه افراد هم در اینخصوص اظهار نظر کردند.
لینکدونی واتساپ بیرجند تا کنون تونسته به شدت پیشرفت های خوبی رو به دست بیاره و انشاالله بتونیم با کمک شما گروه رو به بهترین نحوه ادار
+عاشق آشپزی و شیرینی پزی ام.امسال عید هم کلی ذوق دارم و کلی ایده و رسپی که انشاالله هفته بعد بخشی از اون ها رو درست می کنم.
به مامی هم انگیزه دادم و ذوق و می خواد کمکم کنه و منم که عاشقشم:*
من دارم اولین ها رو تجربه می کنم و این حس شیرین ،زندگی رو برام بهتر می کنه.
برای فردا شب هم کیک می پزونم.
فردا خیلی کار دارم و روز شلوغی رو باید بگذرونم.
هم باید چند تا کتاب  رو مرور کنم و نت بردارم و هم ورزش و دوش بعدش...
روزای شلوغ رو عاشقم و از خستگی آخر شبش لذت می

سلام و درود خدابربندگان صالح ونیکوکار خداوند متعال به برکت ایام میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (علیه السلام).دومرکز فعال درزمینه طرح حمایتی و معیشتیهمای رحمت راه اندازی گردید.
مرکز شماره یک:
مسجد حضرت امام رضا علیه السلامدهکده المپیکزیبادشتبامسئولیت سرکارخانم سروری
مرکز شماره دو:خیابان بهنام خیابان فهیمیخیریه اهلبیتبامسئولیت حاجیه خانم مقدم
از درگاه الهی موفقیت اعضای بزرگوارمجمع خیرین ( طرح همای رحمت) ومسئولین محترمه این دوم
شیخ مظلوم
که پسرانش را ابراهیم وار به مسلخ به مسلخ نمرود بُرد
او شش اسماعیل اش را به مسلخ نمرود, در افریقا فرستاد.
که او امروز نماد مقاومت در افریقا که نه برای کل بشریت است, مستحکم و خالص
خدا نگهدارش و من و ما پیروش, انشاالله
بسم رب الحسین ع

السلام علیک یا اباعبدالله ع

امروز 17 مرداد ماه 1397

حدودا یک ماه و چند روزی مونده به ماه محرم 1440

انشاالله به حق خود ارباب امسال هم افتخار خادمی ایشون نصیب همه بشه  منظورم از همه هرکسی که واقعا عاشق ارباب هست.

انشاالله امسال یعنی سال 1397-1440 کسی نمونه که نرفته باشه کربلای اباعبدالله
ع.

و اونایی که رفتن بازم برن .چون نرفتن برا اونا سخت تر تموم میشه . چون صحن و
سرای رو دیدن و دل باختن...

بقول یه حاج آقایی که گفت زیر قبه دو چیز و محکم ط
سلام دوستان عزیزم
سال نو رو به همگی تبریک میگم انشاالله سالی سرشار از شادی باشه براتون❤
و مثل سال98یه قرن بهمون نگذره
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحالحلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهیو تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی عزیزان تبریک وتهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاهخداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم
باز عالم و آدم و پو
مفسر بزرگ، علامه طباطبایی فرمودند:
«هنگامی‌که کوه مشکلات در مقابل شما قرار گرفت، آن‌ها را با سیل صلوات بر محمد و آل محمد(ص) از میان بردارید».
به شکرانه لحظات بهشتی روزهای پایانی ماه رمضان که همگی انشاالله از جهنم نجات پیدا کرده ایم بیایید سیل صلوات راه بیندازیم. (حدیث درباره صلوات زیاد هست که من چون روزه ام خودتون برید بخونید.) من خودم 22 تا تسبیح صدتایی تقبل می کنم تا عید فطر.

سوال تستی:: وقتی دعوت میشید به مراسمی و بهتون خییلی خوش میگذره بیش
سلام دوستان، خوبید انشاالله؟
دارم کتابی قدیمی با اسم "آداب معاشرت (برای همه)" رو مطالعه میکنم، همونطور ک از اسمش پیداشت میخوام از نکاتش عکس بندازم و در مگا آپلود کنم تا شما هم از نکاتش بهره ببرید.
دقت کنید مگا یک فضای ابری هستش که پوشهء اختصاصی این کتاب رو در اون آپلود میکنم شما میتونید با کلیک بر روی لینک وارد پوشه شده عکس هارو بخونید یا کل پوشه رو دانلود کنید.
اول اینکه تا وقتی من کتاب رو بخونم و عکس نکاتشو واسه تون آپلود کنم این مطلب رو پین ش

سلام و درود خدابربندگان صالح ونیکوکار خداوند متعال
به برکت ایام میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام
دومرکز فعال درزمینه طرح حمایتی و معیشتی
همای رحمت راه اندازی گردید

مرکز شماره یک

مسجد حضرت امام رضا علیه السلام
دهکده المپیک
زیبادشت
بامسئولیت سرکارخانم سروری

مرکز شماره دو
خیابان بهنام خیابان فهیمی
خیریه اهلبیت
بامسئولیت حاجیه خانم مقدم

از درگاه الهی موفقیت اعضای بزرگوارمجمع خیرین ( طرح همای رحمت) ومسئولین محترم
مامردم خوزستان هرکدام یک زینب بلاکشیم .همگان تصور میکنند که ما مردمی فقیریم اما مافقیر نیستیم .اینجا اتیوپی نیست اینجا خوزستان است .سرزمینی زر خیر با منابع عظیم نفت وگاز و زمینهای کشاورزی مستعد و رودخانه های پرآب .درد ما این است که قربانی تبعیضیم .درواقع دولتمردان درطول چهل سال گذشته فقط فقر تولید کرده اند .ما اگر دچار تبعیض نبودیم میتوانستیم زندگی شرافتمندانه ای داشته باشیم بی آنکه طعم تلخ فقر را بچشیم اما دستهایی در کار است که نمیخواهد خ
«هنگامی‌که کوه مشکلات در مقابل شما قرار گرفت، آن‌ها را با سیل صلوات بر محمد و آل محمد(ص) از میان بردارید».| این روزهای پایانی ماه رمضان که همگی انشاالله از جهنم نجات پیدا کرده ایم |پس| یعنی الان توی بهشت هستیم.|به خاطر همین حس می‌کنیم این روزهای آخر زودتر داره میگذره| پس به شکرانه این لحظات بهشتی بیایید سیل صلوات راه بیندازیم. (حدیث درباره صلوات زیاد هست که من چون روزه ام خودتون برید بخونید.) من خودم 22 تا تسب
«هنگامی‌که کوه مشکلات در مقابل شما قرار گرفت، آن‌ها را با سیل صلوات بر محمد و آل محمد(ص) از میان بردارید».| این روزهای پایانی ماه رمضان که همگی انشاالله از جهنم نجات پیدا کرده ایم یعنی الان توی بهشت هستیم.|به خاطر همین حس می‌کنیم این روزهای آخر زودتر داره میگذره|پس به شکرانه این لحظات بهشتی بیایید سیل صلوات راه بیندازیم. (حدیث درباره صلوات زیاد هست که من چون روزه ام خودتون برید بخونید.) من خودم 22 تا تسبیح صد
معجزه اخلاص  : داماد بزرگ خانواده جواد روح اللهی که میاندار این ضیافت باشکوه شده از طرف خانواده شهید از رهبر انقلاب درخواستی می کند : "حاج آقا یک خواسته هم از شما داریم. می خواستیم یک قولی از شما بگیریم که فردای قیامت همه ما را که اینجا هستیم شفاعت کنید" آقای خامنه ای میگویند : "ما چه کاره ایم که شما را شفاعت کنیم ؟" و بعد با اشاره به پدرومادرشهیدمی گویند : "این خانم بایدمن وشماراشفاعت کند. این آقا و این خانم ... "داماد خانواده می پرد وسط حرف رهبر ان
فایل نهایی ورد و pdf گزارش کارورزی یک را در وبلاگ قرار میدهم تا انشاالله دانشجومعلمان و نومعلمان عزیز از آن استفاده کنند. لطفا پس از مطالعه و استفاده احتمالی، نظرتون رو برای من در همین وبلاگ یا صفحه اینستاگرامم تبیین بفرمایید. سپاسگزارم.
لینکهای دانلود:
فایل ورد گزارش نهایی
فایل pdf گزارش نهایی
قصه ای را که برایتان در وبلاگ قرار میدهم ، یکی از قدیمی ترین افسانه های عامیانه وفولکوریک میهنمان میباشد که نسل‌های متمادی از طریق سینه به سینه و به شیوه های گوناگون برای کودکانشان بازگو کرده اند.
این قصه نیز توسط پدربزرگ و پدرم برایم نقل شده و من هم با تغییراتی جهت طنز و بهتر شدن آن ، برای فرزندانم نقل کرده ام و اکنون با صدای خودم جهت  دانلود برای شما و فرزندان دلبندتان قرار داده ام. چون اغلب کودکان شنیدن قصه ای جذاب درشبانگاهان و زمان خواب
هرچند این روزها یکم سخت میگذرد ولی هر سختی بعدش راحتیه.که صد البته این
مسئله خیلی فرق میکنه چون آدمهای ما زیاد موافق با راحتی ما نیستن. تاکی رو نمیدونم
ولی این رو میدونم که انشاالله این اتفاق خوب برامون میوفته. هر روز از خدا میخوام هر چه زوتر
مشکلات مارو از سر راه برداره. امروز یکی امده بود مغازه مهرلیزری میخواست.گفت چند گفتم فلان قیمت
یه نگاه به مهر کردو گفت میدونم خیلی بیشتر از اینها می ارزد ولی من توان خرید این مهر را ندارم گفتم خوب
یکم
اگر علاقه داری تا با همشهریای بیرجندی خودتون در واتساپ یک گروه داشته باشید، پیشنهاد من به شما گروه واتساپ بیرجند است که واقعا هم یک گروه موفق بوده است.
گروه بیرجندی ها در واتساپ توانسته تا با استفاده از بچه های بیرجند یک گروه موفق باشه و در اینخصوص بسیار خوب عمل کرده که همه افراد هم در اینخصوص اظهار نظر کردند.
لینکدونی واتساپ بیرجند تا کنون تونسته به شدت پیشرفت های خوبی رو به دست بیاره و انشاالله بتونیم با کمک شما گروه رو به بهترین نحوه ادار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی هتل ها، هتل آپارتمان ها و مراکز اقامتی ایران