نتایج جستجو برای عبارت :

لجنزار ت

یه بابایی نوشته بود فک کردی برا حکومت کاری داره مشکلات ازدواجو از سر راه امثال تو برداره؟
اون از قصد تو رو درگیر مایحتاج اولیه ات نگه میداره تا فکرت تو همون سطح باقی بمونه ، نکنه ذهنت باز بشه و به مشکلات بزرگتر و بالاتر فک کنی که اوضاع خطری میشه.
قبلا بهش فکر کرده بودم ولی از اینکه این فکرا به ذهن یکی دیگه هم رسیده و این قضیه محتمل تر میشه، قلبم به درد میاد.
از اینکه تو این لجنزار سیاست گیر کردیم و هیچ جای دنیا نمیتونیم ازش خلاص شیم.

فهمیده‌ام که زندگی بی‌رحم است و دعاها ، زجه‌ها ، گریه‌ها ، خدانکنه‌ها ، امیدها و آمال ما ذره‌ای در این بی‌رحمی خللی وارد نمی‌کند ، زندگی همچنان میتازد و میتازاند و ما با دست‌آویزهای کودکانه‌ای مثل عادت و تقدیر و سرنوشت  این لجنزار تباه را مسخره‌تر میکنیم. چقدر ضعیف و حقیریم وقتی سپر می‌اندازیم و میفهمیم که هیچ چیز نیستیم ، هیچ چیز ، جز یک تسلیم شده در برابر تمام آنچه که از توان و قدرت ما بیرون است ، که اینها غالبا همان مهمترین و جانکا
مسئلهٔ اصلی این نیست که تو تا خرخره در لجن فرورفته‌ای و تباهی ذره‌ذره در حال بلعیدن توست. مسئلهٔ‌ی اصلی این است که تو تا خرخره در لجن فرورفته‌ای و تباهی ذره‌ذره در حال بلعیدن توست اما ذره‌ای میل آن نداری که خود را از لجنزار و تباهی نجات دهی، اصلا حتی متوجه نیستی که گرفتار تباهی شده‌ای. تو وسط این همه تعفن ایستاده‌ای و ابلهانه از بوی این تعفن لذت می‌بری بدون ذره‌ای میل به نجات خود. و چقدر این خوگرفتن به تباهی از وجود خود تباهی هم می‌توان
به تاریخ 5/10/94 ساعت 23 و نیم شب، چند سطری وصیت نامه مینویسم، علی وار
زیستن و علی وار زندگی کردن را و حسین وار زیستن و حسین وار زندگی کردن و
حسین وار شهید شدن را دوست می دارم.
شهادت در قاموس اسلام کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می
زند و خواهد زد. ببین ما به چه روزی افتاده ایم و استکبار جامعه را به
لجنزار کشیده است ولی چاره ای نیست، این ها سد راه اسلام شده اند و باید
برداشته شوند تا راه تکامل طی شود.
مادر جان و پدر جان شما را قسم می
مدافـــــع حـــــرم
شهید علیرضا مشجری
وصیتنانه
شهادت در قاموس اسلام کاری‌ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می‌زند و خواهد زد. ببین ما به چه روزی افتاده‌ایم و استکبار جامعه را به لجنزار کشیده است ولی چاره‌ای نیست، اینها سد راه اسلام شده‌اند و باید برداشته شوند تا راه تکامل طی شود.
نشر بمناسبت سالروز ولادت
نقل قولی از دکتر کریمی پور استاد فیزیک در دانشگاه شریف

ایستادن بر صخره های بلند
زمانی که من دانشجو بودم،  هر
کسی که فیزیک نظری می خواند، چه در ایران و چه در هر کشور دیگری،  نسخه ای از مقاله معروف نظریه میدان همدیس را که
توسط بلاوین، پولیاکوف و زامولوچیکف نوشته شده بود همراه داشت و هفته ها و ماهها وقت
اش  را صرف فهمیدن این مقاله می کرد. همانطور
که انتظار می رفت،  این مقاله که به اول  اسم مولفانش مقاله BPZ خوانده می شد، انقلابی در فیزیک دوبعدی ا
بنظرم بد موقع به دنیا اومدیم هممون. همه ماهایی که تو شرایط فعلی ایران زنده ان اشتباه به دنیا اومدن. روزای تباهین و روزای تباهتری توی راهن. 
نمی دونم ولی می دونم یه چیزیو. اونم اینه که زمین رو "کثافت" پر کرده. دنیا رو "لجن" گرفته. گند زدیم به کره قشنگی که خدا بهمون هدیه داده. نمی دونم پول و قدرت و کشتن میلیون ها نفر توی جنگ هر کشوری قراره توی اون دنیا به عاملشون کدوم عذاب جهنمو بدن؟ ولی بیاید قول بدیم اگه تو هر قبرستونی یه کاره ای شدیم "آدم باشیم. ظل

یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که در طول جنگ های تاریخ رخ داده، به آتش کشیده شدن کتابخانه ها و سوزاندن کتاب ها بوده است. همیشه ملت ها از این اتفاق به زشتی یاد نموده و عوامل آن را قومی وحشی و نادان و فرهنگ ستیز توصیف کرده اند.
دیشب کتابخانه تفکر در شهرستان شهریار توسط اوباش به آتش کشیده شد و سیزده هزار جلد کتاب سوخت و خاکستر شد.
تاریخ درباره عوامل این توحش و فرهنگ ستیزی چه قضاوتی خواهد داشت؟
انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی و مبتنی بر اندیشه و علم و ا
در مدح زن بودن!
اپیزود اول: "مغز های کوچک زنگ زده"
شهره به جرم رنگ کردن موهاش و نشون دادنشون به نامزد دوستش محکوم به مرگ میشه، برادر کوچکترش اقدام به خفه کردنش میکنه و برادرهاش اقدام به چال کردنش تو باغچه. شهره قاچاقی زنده میمونه و به خاطر خطای بزرگ و غیر قابل بخششی که کرده یه مرد پیر معتاد "حاضر میشه بگیرتش!"

اپیزود دوم: "عرق سرد"
کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران بعد از 11 سال جنگیدن برای رسیدن به فینال، درست روزی که میخواد برای مسابقات اعزام بشه تو
چقد دلم واسه این خودم تنگ شده بود
واسه اینکه بشینم یه گوشه تو تنهایی لب تاب فکستنیمو بزار روی پام و با استرس اینکه یهو وسطش هنگ کنه از زندگیم تایپ کنم
چقد گذشنه از آخرین باری که تو این حال بودم
زندگی کلی تغییر کرده 
کلی آدم اومدن تو زندگیم و رفتن 
کلی داستان داشتیم
کلی خنده 
کلی گریه
کلی اینور اونور رفتن
پیجوندن
خوش گذروندن
قهر کردن
بی پولی
پولداری
کلی چیزای جدید تجربه کردم
یکم بزرگ تر شدم
لاغر تر شدم
خوشگل تر شدم
خوشتیپ تر شدم
ولی نمیدونم خو
به طور اتفاقی قسمتی از فیلمی رو دیدم:
جادوگر پیر و زشتی در لجن زاری پر از مردار زندگی می کرد.
 اگر کسی به خاطر طمعش سیبی از سیب های
جادوگر را در مسیر می خورد، متوجه قیافه کریه او نمی شد و به جای آن با دخترکی
زیبا در محلی بسیار رویایی رو به رو می شد و در دام جادوگر اسیر...
به نظرتون این صحنه زیادی آشنا نیست؟
حقیقت گناه زشت است؛ اما شیطان قول داده که گناه را زینت بخشد1 و
همه فرزندان آدم را از راه راست منحرف کند2.
نکند بین راه از سیب های آلوده به حرص و ط
بسم اللّٰه رب الشهدا و الصدیقین
مادر جان، جامعه ما انقلاب کرده و چندین سال طول می کشد تا بتواند کم کم صفات و اخلاق طاغوت را از مغز انسانها بیرون ببرد ولی روشنفکران ما به این انقلاب بسیار لطمه زدند زیرا نه آن را می شناختند و نه باریش زحمت و رنجی متحمل شده اند از هر طرف به این نو نهال آزاده ضربه زدند ولی خداوند، مقتدر است اگر هدایت نشدند مسلما مجازات خواهند شد .

پدر و مادر ؛ من زندگی را دوست دارم ولی نه آنقدر که آلوده اش شوم و خویشتن را گم و فرام
پست پیش نویسی دارم با این عنوان "انگار که بزرگتر شدم"، مگر غیر از این است که بزرگترهای امروزی استاد سکوت اند و توجیه. سردار تو سیاهی شب ترور شد، خیلیهامون ناراحت شدیم، غصه خوردیم، گیج بودیم. رگ اتحادمون باد موقتی کرد، لحظات کنار هم غصه خوردنمون زیاد طولی نکشید، دوگانگی و دوقطبیها و یارکِشیها رخ نشون دادن، سکوت کردم و به بزرگتر شدنم افتخار کردم. خبرهای بد پشت سر هم ردیف شدن روز تشیع باز مرگ و رفتن، مجدد قطب ها جان گرفتن و به جان هم افتادن، عج
گام هفتم

بعد از اینکه زیر بال و پرِ بی‌نقص‌ترین محبتِ عالم بودی، حالا تنهایی تمام جانت را می‌سوزاند. اشتباه از تو بوده. تو بودی که گذاشتی و رفتی. تو بودی که همه‌ی عهدها را زیر پا گذاشتی. از خودت بیزاری. اما می‌توانی تحمل کنی. می‌توانی تحمل کنی که هیچ‌چیز نداشته باشی. می‌توانی تحمل کنی که تمام جهان ترکت کنند. می‌توانی تحمل کنی که دست و دلت از همه‌چیز خالی باشد. اما... اما مگر می‌شود درِ بسته‌ی اتاق معشوق را طاقت آورد؟ 
تمام دنیا روی شانه
چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محمدعلی جاودان از انتشارات موسسه ایمان ماندگار و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» نوشته سید حمیدروحانی از انتشارات بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب‌اسلامی در طرح کتابخوان بهمن ماه ۱۳۹۸ معرفی شد.
«مثل مادر مهربان»
کتاب مثل مادر مهربان اثر طیبه شامانی،
چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محمدعلی جاودان از انتشارات موسسه ایمان ماندگار و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» نوشته سید حمیدروحانی از انتشارات بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب‌اسلامی در طرح کتابخوان بهمن ماه ۱۳۹۸ معرفی شد.
«مثل مادر مهربان»
کتاب مثل مادر مهربان اثر طیبه شامانی،
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «دختر پیامبر» نوشته محمدعلی جاودان از انتشارات موسسه ایمان ماندگار و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» نوشته سید حمیدروحانی از انتشارات بنیاد تاریخ‌پژوهی

شهیداکبر مددی
فرزند: عباسعلی
متولد: 1341 نجف‌آباد
تاریخ شهادت: 11/8/1361
محل شهادت: موسیان (عملیات محرم)
محل خاک‌سپاری: نجف‌آباد
زندگی نامه
در یک خانواده مذهبی و زحمت‌کش به دنیا آمد. پدرش چوپان بود و به کسب روزیِ حلال خیلی مقیّد بود، با توجه به علاقه‌ای که به حضرت علی‌اکبر(ع) داشت، نام پسرش را اکبر گذاشت.
از کودکی همراه برادر بزرگش به مسجد می‌رفت و در کلاس قرآن شرکت می‌کرد. با این که جزء دانش‌آموزان ممتاز بود؛ اما تحصیلاتش را تا دو
✅ جمعی از دوستانم در روستای پدری، در
مسجد جمع شده بودند و صحبت می‌کردند که برای رونق تولید که رهبری فرموده‌اند چه
کاری از دست ما برمی‌آید؟ نوبت که به من رسید از چیزهایی که گفتم این بود که حداقل
کاری که از دست همه ما برمی‌آید و صراحتاً رهبری هم در صحبت‌های نوروزی به آن
اشاره نمودند،[1] داشتن چند دام یا مرغ خروس در خانه‌هایمان
است.

✅ شاید باور نکنیم ولی رهبری خودشان
هم در خانه مرغ و خروس نگه می‌دارند، آرمیتا دختر شهید احمدی روشن که به اندر
با معرفی ۴ اثر؛کتاب های طرح کتاب‌خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ معرفی شد
کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کا
با معرفی ۴ اثر؛کتاب های طرح کتاب‌خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ معرفی شد
کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات کا
✅ جمعی از دوستان در روستای پدری‌ام، در
مسجد جمع شده بودند و صحبت می‌کردند که برای رونق تولید که رهبری فرموده‌اند چه
کاری از دست ما برمی‌آید؟ 
نوبت که به من رسید ازجمله چیزهایی که گفتم این بود که حداقل
کاری که از دست همه ما برمی‌آید و صراحتاً رهبری هم در صحبت‌های نوروزی به آن
اشاره نمودند،[1] داشتن چند دام یا مرغ خروس در خانه‌هایمان
است.

✅ شاید باور نکنیم ولی رهبری خودشان
هم در خانه مرغ و خروس نگه می‌دارند، آرمیتا دختر شهید احمدی روشن که

جوانان درباری و آرمان‌شهر؛ پدیدآور: سید حمیدروحانی؛ ناشر: بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب‌اسلامی؛ تعداد صفحات: 258
کتاب جوانان درباری و آرمان‌شهر روایت تاریخی و شیرین یکی از مبارزان و مجاهدان حکومت اسلامی است به نام بهمن حجت کاشانی که همراه همسرش کاترین عدل از درون دربار شاهنشاهی و پادگان نظامی به پیام انقلابی امام (ره) لبیک گفتند و با چشم پوشی از مادیات و زرق و برق درباری به سوی برپایی و ساختن آرمان‌شهر حکومت اسلامی حرکت کردند.این
با معرفی ۴ اثر؛ کتاب های طرح کتاب‌خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ معرفی شد کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «مثل مادر مهربان» سروده طیبه شامانی از انتشارات سوره مهر، «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه‌آبادی از انتشارات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نکته ها هست بسی...مَحرم اسرار کجاست؟ آداب و فرهنگ اسلامی ایرانی میز مدیریتی فروشگاه پامنار وبــ سایـت شخـصی آقـای محسن مـحمدیـان و(روستای تنگ سریز شعرهای شبنم حاتمی !Hi kpop اداره گاز شهرستان مُهر طراحی و چاپ کاتالوگ, بروشور و پوستر و سررسید وبلاگ ضیاالدین ناظم پور